روابط عمومی 09022007870 پاسخگویی از ساعت 8 الی 20

مناظر زیبای این ساحل را هیچگاه فراموش نخواهید کرد

مناظر زیبای این ساحل را هیچگاه فراموش نخواهید کرد

مناظر زیبای این ساحل را هیچگاه فراموش نخواهید کرد

ساحل مرجان یکی از زیباترین و معروفت ترین سواحل جزیره کیش است. ساحل مرجان در شرق جزیره کیش قرار دارد و مراکز خرید این ساحل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.به این صورت که شما بعد از خرید کردن میتوانید به ساحل مرجان سر زده  و از زیبایی و امکانات تفریحی این ساحل لذت ببرید.
جزیره کیش ساحل های بسیاری نیز دارد ولی یکی از محبوب ترین ساحل های این جزیره، ساحل مرجان یا به اصطلاح پارک ساحلی مرجان است.
امکانات ساحل مرجان کیش
فضای سبز بسیار بزرگ که منظره بسیار زیبا را برای گردشگران فراهم کرده است. این پارک ساحلی  دارای آلاچیق هایی است که امکانات روشنایی و باربیکیوهایی برای درست کردن انواع کباب نیز دارد. پارک ساحلی مرجان کیش علاوه بر آلاچیق ها، امکانات تفریحی بسیاری دارد.

پیست دوچرخه سواری‌: پیست دوچرخه سواری کیش که از ساحل مرجان میگذرد و گردشگران متوانند با اجاره کردن دوچرخه به گشت زدن داخل این ساحل بپردازند.
غواصی، قایق های تفریحی ،کایت سواری ،جت اسکی،پاراسل ،فلای برد و شاتل از امکانات تفریحی پارک ساحلی مرجان است.
ولی اگر بدنبال آرامش هستید و میخواهید از مکان های شلوغ دور بمانید، پیشنهاد ما به شما اسکله کوچک ساحل مرجان است.
یکی از کارهایی که میتوانید از آن لذت ببرید غذا دادن به ماهی های زینتی پارک ساحلی مرجان است. در این ساحل ماهی های ریز و درشت و انواع مختلف آبزیان همچون شقایق های زیبا،عروس دریایی ،حلزون ها و صدف های دریایی وجود دارد.جالب است بدانید که در سواحل جزیره کیش کوسه های خطر ناک وجود ندارد، شاید بعضی اوقات کوسه به چشم بخورد ولی کاملا برای انسان بی خطراند و گردشگران متوانند با خیال راحت در این سواحل به تفریحات آبی بپردازند و لذت ببرند.

0 نظر

ارسال دیدگاه

ورود

اکانت ندارید؟ ثبت نام

رمز جدید برای شما پیامک خواهد شد