روابط عمومی 09022007870 پاسخگویی از ساعت 8 الی 20

کیش کارت توسعه سفر


طرح ملی کیش کارت توسعه سفر

معرفی کلی :
کیش کارت توسعه سفر کارتی است بانکی اما آفلاین که توسط بانک عامل با مبلغ  ۵ میلیون تومان به صورت وام بدون بهره شارژ می گردد و دراختیار پرسنل ادارات دولتی صرفا جهت استفاده در جزیره زیبای کیش و مشهد مقدس قرار داده خواهد شد.

لازم به ذکر است چنانچه متقاضی دریافت کیش کارت ، پرسنل ادارات دولتی نباشد میتواند با تامین تضامین مورد تایید بانک از این وام استفاده نماید .
 
نحوه اختصاص کارت به ارگان ها :
ارگان ها و سازمان های بزرگ کشور می توانند با عقد تفاهم نامه سه جانبه بین بانک عامل ، شرکت توسعه سفر کیش و ارگان مربوطه کارت مذکور را به واسطه واحد رفاهی آن سازمان به پرسنل خود تخصیص دهند .
 
شیوه صدور کارت :
متقاضیان می توانند با مراجعه به مدیریت رفاهی اداره خود درخواست کارت نمایند و مدیریت رفاهی ارگان ها و یا وزارت خانه ها می توانند با فراخوان اسامی متقاضیان کارت را تهیه و تحویل بانک عامل دهند تا با همکاری شرکت توسعه سفر کارت های مذکور چاپ شده و تخصیص یابد .
 
روش اخذ و باز پرداخت وام :
باز پرداخت این وام به صورت ۱۸ ماهه و بدون بهره می باشد و کارمزد این وام ۴% خواهد بود اخذ این وام برای پرسنل ادارات و سازمان های دولتی بدون نوبت ، تشریفات اداری و ضامن خواهد بود که با ارائه درخواست به مدیریت رفاهی در اسرع وقت صادر خواهد شد .
 
نحوه استفاده از کارت و مزایای آن :
کلیه دارندگان این کارت ها می توانند از طریق وبسایت شرکت توسعه سفر به پنل کاربری خود وارد و از مزایایی همچون :

۱. دریافت وام بدون بهره و بدون ضامن و تشریفات اداری با بازپرداخت ۱۸ ماهه 

۲.  بیمه مسافرتی مسافران کیش کارت 

۳. استفاده از ایرلاین طرف قرارداد شرکت با تخفیف تا۳۰٪ قیمت مصوب در تمامی ایام سال بصورت یکسان 

۴. اقامت در تمامی هتلهای طرف قرارداد شرکت با تخفیف تا ۳۰٪ قیمت مصوب

۵. استفاده از مجموعه های گردشگری طرف قرارداد در جزیره کیش با تخفیف تا ۳۰٪ قیمت

۶. استفاده از رستوران های طرف قرارداد شرکت در شهر مشهد مقدس و جزیره کیش با تخفیف تا ۳۰٪ قیمت

۷. ترانسفر رایگان رفت و برگشت در مقصد

۸. یک روز گشت رایگان

استفاده نمایند.

شایان ذکر است که این کارت به دلیل داشتن ضریب بالای امنیتی فقط در مراکز طرف قرارداد و فقط توسط شخص صاحب کارت قابل استفاده می باشد و مدت زمان استفاده از طرح کیش کارت ۱۸ ماه می باشد.

 

اشتغال زایی طرح :
در این طرح به طور مستقیم ۱۲۰ نفر نیروی اجرائی از فارغ التحصیلان  گردشگری و هتلداری دانشگاه های کشور جذب خواهند شد و گروه مدیریتی شرکت توسعه سفر با توجه به بهره گیری از به روز ترین مکانیزم های مدیریتی و مسائل سختگیرانه در ارائه خدمات به میهمان آموزش های تکمیلی و اجرائی مورد نظر خودرا برگزار خواهد نمود تا بتوانیم پاسخگو نیاز میهمانان باشیم و ما امیدواریم با بهره گیری از دانش بهره وری در مدیریت منابع به زودی تعداد پرسنل خودرا به ۲۰۰ نفر افزایش دهیم .ورود

اکانت ندارید؟ ثبت نام

رمز جدید برای شما پیامک خواهد شد