روابط عمومی ۰۹۰۲۲۰۰۷۸۷۰ پاسخگویی از ساعت ۸ الی ۱۶

چهار دلیل برای اقامت در آپارتمان های کیش

چهار دلیل برای اقامت در آپارتمان های کیش

چهار دلیل برای اقامت در آپارتمان های کیش

جزیره کیش یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس است که با داشتن جاذبه های تاریخی ، تفریحات متنوع ، امکانات رفاهی و سواحل آرام و زیبا بسیار مورد توجه مسافران و حتی گردشگران خارجی می باشد. با وجود اینکه  هتل های شیک و مدرنی در جزیره ساخته شده است اما به دلایل زیراقامت در آپارتمان در جزیره برای یک سفر چند روزه بویژه برای سفرهای خانوادگی یا دوستانه بسیار مناسب است . 


1-    فضای مناسب برای دورهم بودن و نشست های خانوادگی و گپ های دوستانه


زمانیکه شما در هتل اتاق داشته باشید ، نه فضای محدود اتاق و نه مسئولین هتل این اجازه را به شما نمیدهند که از اشخاص دیگر در اتاق خود پذیرایی کنید . بنابراین اگر دوست دارید که با همسفران خود ساعاتی خوش در محل اقامت داشته باشید بهتر است یک آپارتمان اجاره کنید.


2-    امکان پخت غذا و تهیه چای و انواع دمنوش مورد علاقه با کمترین هزینه


با توجه به قیمتهای نسبتا بالای منوی رستورانهای جزیره و به دلیل وجود امکانات لازم جهت پخت و پز در آشپزخانه آپارتمانها میتوانید غذاهای مورد علاقه خود را با هزینه کمتری تهیه کنید و از آشپزی با همسفران خود لذت ببرید.


3-    تجربه اقامت در منزل شخصی در جزیره


با توجه به اینکه آپارتمانها در کیش عموماَ مبله هستند و دارای امکانات مناسب از قبیل اسپلیت ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت و لوازم خواب ، یخچال ، چای ساز ، اجاق گاز و وسایل پخت و پز و... می باشند میتواند احساس راحتی اقامت در منزل شخصی را به شما بدهد.


4-    کاهش هزینه اقامت


در سفرهای خانوادگی ، گروهی و دوستانه با توجه به تعداد افراد ، شما مجبورهستید چند اتاق در هتل رزرو کنید و مبلغ قابل توجهی را پرداخت کنید بنابراین با اقامت در آپارتمان میتوانید هزینه های سفر خود را مدیریت کنید .


برای اجاره روزانه آپارتمان درکیش میتوانید با مراجعه به سایتهای اجاره و یا بصورت حضوری در محل دفاتر املاک کیش ضمن پرداخت مبلغ اجاره اقدام کنید .
شرکت توسعه سفر کیا کیش پیشنهاد ویژه ای برای علاقمندان به اقامت در آپارتمان دارد . آن هم طرح اقامت رایگان در کیش است که توضیحات آن در صفحه  " اقامت رایگان " قابل مشاهده است .
 

 

0 نظر

ارسال دیدگاه

ورود

اکانت ندارید؟ ثبت نام

رمز جدید برای شما پیامک خواهد شد