روابط عمومی ۰۹۰۲۲۰۰۷۸۷۰ پاسخگویی از ساعت ۸ الی ۲۰

برای ماه عسل رویایی به یاد داشته باشید که

برای ماه عسل رویایی به یاد داشته باشید که

برای ماه عسل رویایی به یاد داشته باشید که


۱- کجا می خواهید بروید : جایی را انتخاب کنید که هر دوی شما اتفاق نظر داشته باشید تا بتوانید نهایت لذت را ببرید . شاید با توجه به بودجه تان کمی مشکل باشد شما می توانید با برنامه ریزی این مشکل را حل کنید .


۲- سوپرایز کردن : شاید شما فرد رمانتیکی نباشید اما با یک کار ساده می توانید همسر خود را سوپرایز کرده و یک خاطره خوب در ذهن همسرتان بجای بگذارید فقط کافیست با هتل هماهنگ کرده که در اتاق شما چند عدد شمع یا گل بگذارند .


۳- مزاحمت ممنوع : به اطرافیان خود بگویید در این سفررویایی از تماس های پی در پی و بی مورد خودداری کنند . این سفر متعلق به شماست و قرار است بهترین خاطره دوران زندگی شما شود .


۴- آسان بگیرید : برنامه سفرتان منعطف باشد تا اگر مشکلی پیش آمد بتوانید به راحتی برنامه دیگری را جایگزین کنید و لذت کافی راببرید .


۵- نه به گوشی و دنیای مجازی : تمام وسایل مربوط به تکنولوژی را خاموش کنید و فقط یک دوربین عکاسی برای ثبت لحظات شیرین این سفر رویایی همراه خود داشته باشید .


۶- انتخاب هتل مناسب : شما تصور میکنید چون یک سفر خاص است باید در یک هتل لوکس و گران قیمت اقامت داشته باشید اما می توانید با انتخاب یک هتل مناسب سفر زیبایی داشته باشید .


۷- جاذبه ها و سرگرمی : می توانید برای خاطره انگیزتر شدن این سفر از طبیعت و جاذبه ها و سرگرمی های شهر مقصد دیدن کنید و روزهای خوبی را رقم بزنید .

0 نظر

ارسال دیدگاه

ورود

اکانت ندارید؟ ثبت نام

رمز جدید برای شما پیامک خواهد شد