روابط عمومی ۰۹۰۲۲۰۰۷۸۷۰ پاسخگویی از ساعت ۸ الی ۲۰

سفر بدون پول

سفر بدون پول

سفر بدون پول


چگونه بدون پول سفر کنیم ؟

از دیرباز سفر باعث شادی و نشاط و تغییر در یکنواختی زندگی انسان بوده است . حال چه این سفر داخلی باشد چه خارجی . ولی یکی از دغدغه های اصلی برای سفر مخارج آن است که خیلی وقت ها باعث می شود علی رغم میل باطنی از رفتن به سفر صرف نظر کنیم .

مثلاَ ما یک سفر سیاحتی داخلی به جزیره زیبای کیش یا یک سفر زیارتی به مشهد مقدس را در نظر میگیریم که شامل هزینه های تهیه بلیط ، اسکان در شهر مورد نظر و همچنین هزینه های خورد و خوراک می باشد که خیلی از ماها شاید پس اندازی برای سفر نداشته باشیم و چقدر خوب می شد اگر می توانستیم هزینه های سفرمان را اقساطی پرداخت نماییم .

اینجاست که نام شرکت توسعه سفر کیا کیش به میان می آید و شما می توانید از طرح های متنوع شرکت برای سفری دلچسب و خاطره انگیز و شیرین تر از آن پرداخت هزینه ها به صورت اقساطی اقدام نمایید .

یکی از این طرح ها ، طرح ملی کیش کارت توسعه سفر است که با اعطای وام سه تا پنج میلیونی به متقاضیان سفر بدون بهره و با کارمزد ۴٪ و بازپرداخت ۱۸ ماهه حامی گردشگران داخلی است .همچنین در طرح ماه عسل نیز شرکت توسعه سفر کیا کیش پشتیبان زوج های جوانی است که می خواهند ماه عسلی رویایی و خاطره انگیز داشته باشند و از وام سه میلیون تومانی بدون بهره ، با کارمزد ۴٪ و باز پرداخت ۱۲ ماهه استفاده نمایند.

از این دو طرح تسهیلاتی که بگذریم ، پیشنهاد بینظیر طرح اقامت رایگان میتواند بسیار جالب توجه باشد . در این طرح شما با سپرده گذاری حداقل 10 میلیون تومان در حساب خودتان ، دقت کنید در حساب خودتان نه شخص دیگری ، میتوانید 9 شب در سال از آپارتمانها و هتل های در اختیار شرکت بصورت رایگان استفاده نمایید . توضیحات بیشتر را در صفحه اقامت رایگان در بخش خدمات سایت مطالعه کنید.

حال که بدون پول هم می شود سفر کرد شماهم با عضویت در شرکت توسعه سفر کیا کیش سفری بیاد ماندنی را درکنار خانواده تجربه کنید .

0 نظر

ارسال دیدگاه

ورود

اکانت ندارید؟ ثبت نام

رمز جدید برای شما پیامک خواهد شد