روابط عمومی ۰۹۰۲۲۰۰۷۸۷۰ پاسخگویی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ (به جز ایام تعطیل)

شرایط و ضوابط

قوانین خرید بلیط :

- دقت فرمایید اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید  زیرا بلیط خریداری شده ،متعلق به مسافری است که مشخصاتش در سیستم وارد شده است وغیر قابل انتقال به غیر می باشد.
- در صورت عدم تطابق نام مسافر در بلیط و کارت شناسایی ،مسافر پذیرش نخواهد شد .
- پس از انجام پرداخت و تایید آن ، رزرو و خرید قطعی شده و اطلاعات بلیط از طریق پیامک و پست الکترونیکی برای مسافرارسال می گردد .
- همراه داشتن مدارک شناسایی (کارت ملی) در زمان مراجعه به هتل الزامی است .
- احراز هویت مسافران تنها با کارت ملی و شناسنامه صورت می گیرد .هتل ها و اقامتگاهها در صورت عدم احراز شرایط محرمیت از ورود مسافرین به اتاق ها ممانعت می نمایند.
 قوانین کنسلی توسعه سفر: 
1)    تا 3 روز قبل از سفر ، 10 درصد از مبلغ بلیط کسر میشود.
2)    3 روز مانده به سفر ، هزینه بلیط رفت و یک شب اقامت در هتل کسر میگردد.
3)    48 ساعت قبل از روز سفر به بعد ، به هر دلیل مسافر ازسفر منصرف گردد هیچ مبلغی برگشت داده نمیشود.
تبصره: پس از تماس مسافر با پشتیبانی سایت و اعلام کنسلی ، قوانین استرداد اعمال شده و مبالغ قابل استرداد محاسبه شده و به همان حسابی که مسافر از طریق آن مبلغ بلیط و هتل را پرداخت نموده ، واریزمیگردد.


قوانین عمومی سایت :

- وب‌سایت توسعه سفر کیا کیش طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
- خدمات و محتـوای عرضه شده توسط وب‌سـایت توسعه سفر کیا کیش جهت استـفاده‌ در این وب‌سـایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفـاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد . ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت توسعه سفر کیا کیش و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
- اطلاعات شخصی کـاربران در توسعه سفر کیا کیش کاملاً محرمانه اسـت. توسعه سفر کیا کیش تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند.
- تنها دارنده نام کاربری و رمز عبور، مشتری است. مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده ی مشتری بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت میگیرد.
- کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
- کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی خود را در اسـرع وقت در وب‌سایت توسعه سفر کیا کیش اصلاح نماید. در غیر این‌صـورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
- وب‌سایت توسعه سفر کیا کیش به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
- هرگونه سوء استفاده از نام توسعه سفر کیا کیش، سایت اینتـرنتی توسعه سفر کیا کیش، مکاتبه از طرف توسعه سفر کیا کیش و یا استـفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجـاد نمـاید ممنوع بوده از طـریق شـکایت به مـراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
- وب‌سایت توسعه سفر کیا کیش اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

 

 

 


ورود

اکانت ندارید؟ ثبت نام

رمز جدید برای شما پیامک خواهد شد